• Język: Polski Polski
  • Waluta: PLN
  • Zmień

Język:

Waluta:

Zwroty i reklamacje

ZWROTY

Każdy Klient naszego sklepu internetowego Cassy ma prawo do odstąpienia od umowy kupna-sprzedaży zawartej na odległość w terminie 14 dni kalendarzowych od dnia fizycznego otrzymania zamawianego produktu przez adresata przesyłki. Klient nie ma obowiązku podania konkretnej przyczyny zwracanego towaru. Koszty zapakowania i odesłania zwracanego produktu ponosi Kupujący.

W celu zgłoszenia decyzji o odstąpieniu od umowy kupna-sprzedaży, prosimy o wypełnienie zamieszczonego poniżej Formularzu Zwrotu, który stanowić będzie podstawę do realizacji zwrotu poniesionych kosztów. Gotowy Formularz powinien zostać dołączony do przesyłki ze zwracanym towarem. Jeśli Formularz Zwrotu będzie błędnie wypełniony lub nie zostanie dostarczony wraz z produktem do sklepu, zwrot nie będzie mógł zostać przyjęty. 
Zwracany produkt powinien być zapakowany i odesłany w taki sposób, aby nie uległ uszkodzeniu podczas transportu. Odpowiednie przygotowany produkt stanowi gwarancję pomyślnej realizacji zwrotu między naszym sklepem a klientem.

Aby proces realizacji zwrotu przebiegał sprawnie, bezproblemowo i zakończył się pozytywnie, muszą być spełnione następujące warunki:

- Produkt nie może być używany
- Produkt nie może być uszkodzony
- Produkt musi być zapakowany w oryginalne pudełko
- Do produktu dołączony jest dowód zakupu (paragon lub faktura)
- Do produktu dołączony jest poprawnie wypełniony Formularz Zwrotu

Adres, na który prosimy dostarczać zwracane produkty:

CASSY STORE
Bruzdowa 108B/6
02-991, Warszawa


Po pozytywnym rozpatrzeniu zwrotu towaru zobowiązujemy się do uregulowania płatności, czyli zwrotu pieniędzy za zakupiony produkt w terminie 14 dni kalendarzowych od dnia otrzymania przez nas decyzji konsumenta o odstąpieniu od umowy kupna-sprzedaży.
Zwrotowi podlega cała kwota, jaką Klient uiścił za dany produkt, jeśli natomiast Klient wybrał inny sposób dostawy niż najtańszy, nie mamy obowiązku do zwrotu dodatkowych kosztów. 
Przykład: Jeśli Klient wybrał dostawę kurierem, zamiast najtańszej formy wysyłki, Sprzedawca nie ma obowiązku do zwrócenia kosztów różnicy między przesyłkami.
Prosimy również o nie wysyłanie zwracanych produktów za pobraniem – takie przesyłki nie zostaną przyjęte. 

W razie pytań lub wątpliwości, prosimy o kontakt z Biurem Obsługi Klienta za pośrednictwem poczty elektronicznej: 

team@cassy.eu

Chętnie pomożemy! REKLAMACJE


Jako sklep internetowy Cassy oświadczamy, iż posiadamy w naszej ofercie produkty wyłącznie oryginalne, najwyższej jakości oraz objęte gwarancją producenta. Jeśli okaże się, że wybrany produkt jest wadliwy z przyczyn fabrycznych lub niezależnych od sposobu i długości użytkowania, prosimy o kontakt z Biurem Obsługi Klienta za pośrednictwem poczty elektronicznej:

team@cassy.eu 

Chętnie pomożemy i udzielimy niezbędnych informacji dotyczących dalszego postępowania reklamacyjnego!

Adres do wysyłania reklamowanych produktów:

CASSY STORE
Bruzdowa 108B/6
02-991, Warszawa


Aby proces realizacji reklamacji przebiegał sprawnie, bezproblemowo i zakończył się pozytywnie, należy upewnić się czy dany produkt jest jeszcze objęty gwarancją. Spełnione powinny być również następujące warunki:

- Do produktu dołączony jest dowód zakupu (paragon lub faktura)
- Do produktu dołączony jest poprawnie wypełniony Formularz Reklamacyjny

Bardzo ważne jest, aby sprawdzić stan wizualny otrzymanego produktu w obecności dostawcy. W sytuacji, gdy produkt jest uszkodzony lub przesyłka nie zawiera zamawianego towaru, prosimy o odmowę przyjęcia paczki i sporządzenie Protokołu Szkody, który posiadać powinien dostawca przesyłki. Protokół powinien zawierać:

- Datę i godzinę otrzymania przesyłki
- Opis szkody lub opis brakujące produktu wraz z podaniem jego marki oraz modelu

Jeśli taka sytuacja będzie miała miejsce, prosimy o niezwłoczny kontakt z Biurem Obsługi Klienta za pośrednictwem poczty elektronicznej w celu ustalenia dalszego postępowania reklamacyjnego:

team@cassy.eu

Po pozytywnym rozpatrzeniu reklamacji, koszty transakcji zostaną pokryte przez nasz sklep. Jeśli natomiast reklamacja okaże się nieuzasadniona, bezpodstawna lub odrzucona, wszystkie dodatkowe koszty ponosi Klient.

Wszystkie reklamowane produkty, w zależności od powodu i elementów reklamacji, zostaną odesłane przez nas bezpośrednio do producenta, naprawione lub wymienione na nowe. Po zakończeniu procesu reklamacyjnego, Klient otrzyma produkt w taki sam sposób, jaki wybrał, składając zamówienie na naszej stronie internetowej.

 

POBIERZ FORMULARZ ZWROTU

POBIERZ FORMULARZ REKLAMACYJNY

FacebookFACEBOOK Instagram INSTAGRAM Twitter TWITTER